B! Apartments StarStarStar

Základní informace

Příjezd: 15:00 - 18:00
Odjezd: 12:00
Pokojů: 19
Hodnocení hostů
87 %

Tyto moderní apartmány se nacházejí v módní berlínské čtvrti Mitte, nedaleko náměstí Alexanderplatz nebo komplexu Hackesche Höfe.

B! Apartments zaujímají centrální polohu a poskytují dobré dopravní spojení po celé německé metropoli. K celé řadě zajímavostí, restaurací i nočním podnikům dojdete krátkou procházkou.

Součástí všech světlých apartmánů je prostorná obývací / spací část, TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Najdete zde vybavenou kuchyň a moderní prostornou koupelnu, ve které je připravený fén.

Další informace

Choose among comfortable, tastefully furnished one- and 2-room apartments which boast a size of 31-45².

Look forward to the apartments' large, back-friendly beds and cosy sofa beds. The modern kitchens are comprehensively equipped and offer a sitting area. The bathrooms feature a modern, attractive design.

Poloha

Obrázek polohy hotelu na mapěon-line mapGEO:52.5335973362,13.3955848217

Different locations in, 10115 Berlin

While staying here you should not miss a trip to the Kulturbrauerei (literally: cultural brewery, a series of studios and artistic workshops on the premises of a former brewery). There are a vast number of diverse clubs, bars, cafes and restaurants close to the hotel, and the Acud-Kunstverein (art society with exhibition space) is directly next door.

Objednávkový formulář

Pokud chcete vidět volné pokoje, zadejte datum vašeho příjezdu a odjezdu a nabídka pokojů se sama aktualizuje.
Od: Do:

Pokoje

Typ pokoje
Osob
Pokojů
Cena za pobyt

Apartmá Grand - Anklamer Straße 6
2
od EUR
více informací

Popis

Toto apartmá má velký obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV, hudební systém a kuchyňský kout. Součástí je také malý balkon. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 2 osoby. Maximální kapacita je 4 osoby (viz hotelové podmínky).

Vybavení pokoje

Balkon, CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Lednička, Mikrovlnná trouba, Pračka, Rádio, Rychlovarná konvice, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana nebo sprcha, Vlastní vchod, Výhled na město, Žehlička


Apartmán Junior - Ackerstraße 146
2
od 71.4 EUR
více informací

Popis

Tyto apartmány se nacházejí v poklidném bočním křídle a jejich součástí je menší kuchyň, obývací pokoj s lůžkovou částí, TV s plochou obrazovkou, stereo, menší venkovní posezení a výhled na menší park. Tyto apartmány nelze vybavit přistýlkou. Nabídka zah

Vybavení pokoje

Čajová konvice/Kávovar, CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Kuchyňka, Lednička, Mikrovlnná trouba, Posezení, Rádio, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Sprcha, Toaleta, Topení, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana nebo sprcha, Vlastní vchod, Výhled do zahrady, Výhled na město, Výhled na památku, Žehlička, Zvláště dlouhé postele (> 2 metry)


Studiový apartmán - Elisabethkirchstr. 18
2
od 78.2 EUR
více informací

Popis

Tento apartmán má vlastní vchod, sporák a mikrovlnnou troubu. Tyto apartmány se nachází mezi 1. a 4. patrem budovy bez výtahu.

Vybavení pokoje

CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Pračka, Rádio, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV, Vana, Vlastní vchod, Výhled na město, Žehlička


Apartmán Superior - Invalidenstraße 153
2
od 103.79 EUR
více informací

Popis

Apartmán ve 4. patře budovy s výtahem. Má vysoce kvalitní nábytek. Nachází se nedaleko hlavních turistickým zajímavostí Berlína.

Vybavení pokoje

Čajová konvice/Kávovar, CD přehrávač, Dlážděná/Mramorová podlaha, Dokovací stanice pro iPod, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koberec, Koupelna, Kuchyň, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Posezení, Pračka, Psací stůl, Rádio, Rychlovarná konvice, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana nebo sprcha, Vlastní vchod, Výhled na město, Výhled na památku, Žehlička, Zvláště dlouhé postele (> 2 metry)


Apartmány Senior Ackerstrasse
4
od 66.7 EUR
více informací

Popis

Tyto apartmány se nacházejí v poklidném bočním křídle a jejich součástí je obývací pokoj s lůžkovou částí, menší kuchyň, koupelna a výhled na menší park. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 2 osoby. Maximální kapacita je 4 osoby (viz hotelové podmínk

Vybavení pokoje

Čajová konvice/Kávovar, CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Kuchyňka, Lednička, Mikrovlnná trouba, Posezení, Rádio, Rozkládací pohovka, Rychlovarná konvice, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, TV, Vana nebo sprcha, Vlastní vchod, Výhled na město, Výhled na památku, Žehlička, Zvláště dlouhé postele (> 2 metry)


Apartmán - Elisabethkirchstr. 18
4
od 71.4 EUR
více informací

Popis

Apartmán má kabelovou TV a koupelnu s fénem. Tento apartmán se nachází v suterénu.

Vybavení pokoje

CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Pračka, Rádio, Rychlovarná konvice, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, TV, Vlastní vchod, Výhled na město, Žehlička


Senior Apartment - Ackerstr. 163
4
od 76.65 EUR
více informací

Popis

This apartment features a full kitchen, a sofa and a private bathroom. Please note that construction work will be taking place in the apartment complex until 01 December 2015.

Vybavení pokoje

CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Posezení, Rádio, Rychlovarná konvice, Sporák, Toaleta, Topení, Toustovač, TV, Vana nebo sprcha, Vlastní vchod, Výhled na město, Žehlička


Apartmán typu Comfort s 1 ložnicí
4
od 87.15 EUR
více informací

Popis

Tyto apartmány se nacházejí na ulicích Ackerstraße a Veteranenstraße. Mají malou kuchyň, ložnici, obývací pokoj s TV a stereo soupravou a velkou koupelnu. Vezměte prosím na vědomí, že 3. a 4. osoba bude spát na rozkládací pohovce.

Vybavení pokoje

Budík, Čajová konvice/Kávovar, CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, DVD přehrávač, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Lednička, Mikrovlnná trouba, Pračka, Rádio, Rozkládací pohovka, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Telefon, Toaleta, Topení, Toustovač, TV, Vana, Vana nebo sprcha, Vlastní vchod, Výhled do zahrady, Výhled na město, Výhled na památku, Žehlička, Zvláště dlouhé postele (> 2 metry)


Comfort Apartment - Ackerstr. 163
4
od 87.15 EUR
více informací

Popis

This apartment features a full kitchen, a sofa and a private bathroom. Please note that construction work will be taking place in the apartment complex until 01 December 2015.

Vybavení pokoje

CD přehrávač, Čisticí potřeby, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Lednička, Mikrovlnná trouba, Pohovka, Posezení, Pračka, Rádio, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV, Vana nebo sprcha, Vlastní vchod, Výhled na město, Žehlička


Apartmán Comfort - Elisabethkirchstr. 18
4
od 90.85 EUR
více informací

Popis

Tento apartmán má prostornou kombinovanou obývací a ložní část, kuchyň, TV s plochou obrazovkou a koupelnu s fénem. Apartmány v této budově se nacházejí na různých patrech a výtah není k dispozici. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pro 2 osoby. Maximá

Vybavení pokoje

CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Pračka, Rádio, Rychlovarná konvice, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV, Vana, Vana nebo sprcha, Vlastní vchod, Výhled do zahrady, Výhled na město, Výhled na památku, Žehlička, Zvláště dlouhé postele (> 2 metry)


Grand Two-Bedroom Suite - Choriner Straße
6
od 124.95 EUR
více informací

Popis

This suite includes a washing machine, cooker, TV and free WiFi. It is located on the 3rd floor, and there is no lift. This suite also includes free use of a parking space.

Vybavení pokoje

CD přehrávač, Čisticí potřeby, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Pohovka, Pračka, Psací stůl, Rádio, Rychlovarná konvice, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV, TV s plochou obrazovkou, Vlastní vchod, Výhled na město, Žehlička


Apartmá Grand - Winsstraße 15
6
od 131.25 EUR
více informací

Popis

Světlý, prostorný apartmán se 2 ložnicemi, koupelnou a kompletně vybavenou kuchyní. Obývací pokoj s jídelnou je vybaven rozkládací pohovkou a TV s plochou obrazovkou. Jsou zde parketové podlahy a Wi-Fi je dostupné zdarma. Vezměte prosím na vědomí, že uv

Vybavení pokoje

Čajová konvice/Kávovar, CD přehrávač, Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koupelna, Kuchyň, Lednička, Mikrovlnná trouba, Pohovka, Pračka, Rádio, Rozkládací pohovka, Rychlovarná konvice, Sprcha, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana, Vana nebo sprcha, Vlastní vchod, Výhled do zahrady, Výhled na město, Výhled na památku, Žehlička, Zvláště dlouhé postele (> 2 metry)

Vybavení a služby

  • Cyklistika
  • Dětské hřiště
  • Domácí zvířata povolena
  • Gay friendly
  • Internet
  • Nekuřácké pokoje
  • Parkoviště
  • Rodinné pokoje
  • Wi-Fi
  • Wi-Fi zdarma

Všeobecné platební a storno podmínky

Upozornění: Toto může být upřesněno, změněno i zrušeno v podmínkách samotného pokoje.

Příjezd a odjezd (odbavení)

příjezd (check-in):    15:00 - 18:00
odjezd (check-out):    do 12:00

Storno podmínky

Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 7 dní před datem příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte pozdě nebo do hotelu nepřijedete, bude vám účtována cena rezervace v plné výši.

DPH a městské/turistické poplatky

DPH ve výši 7 % je v ceně. Městská daň ve výši 5 % je v ceně.

Platební podmínky

Neplatí se žádná záloha.

Děti a možnost přistýlky

Děti jsou v hotelu vítány. Kapacita přistýlek na pokoji je 0.

Domácí mazlíčci (zvířata)

Domácí zvířata nejsou povolena.

Internet

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Parkování

Veřejné parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: